MODERNO Logo

MODERNO

 moderno@op.pl

 Pn-Pt 8-18 Sob 8-14

 tel. 23 672 84 01

 

O firmie

Działalność rozpoczęliśmy od 2007 roku. Jesteśmy firmą rodzinną funkcjonującą jako spółka cywilna. Specjalizujemy się w sprzedaży materiałów związanych z wykańczaniem domów, mieszkań, jak i ich remontem.

Nasz salon prezentuje Państwu duży wybór asortymentu wysokiej jakości - glazurę, terakotę, armaturę łazienkową, drzwi, chemię budowlaną itp. Stale wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty.

Jesteśmy partnerami handlowymi takich Firm jak: Ceramika Pradyż, May Way, Kwadro Nowa Gala, Ceramika Gres, Tubądzin, Sopro, Opoczno, Tres.

  • Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i hurtowych. Wiemy jak spełnić oczekiwanie każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.
  • Spotkają się u nas Państwo z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, która rzetelnie i sprawnie pomoże w dokonaniu zakupu.
  • Nasi projektanci, realizując wizualizację, zaproponują Państwu interesujące a zarazem praktyczne rozwiązania co do układu glazury lub wykonają projekt łazienki zgodnie z przekazanymi wskazówkami.
  • Dysponujemy własnymi środkami transportowymi, którymi dostarczamy zakupione u nas produkty.
  • Gwarantujemy niezawodność oferowanych przez nas usług.
Glauzura

Współpracujemy z dużą grupą glazurników i organizujemy cykliczne szkolenia glazurnicze z wykorzystania najnowszych technologii i produktów chemii budowlanej Sopro.

Sopro logo
dekoracja
Aranżacje Obraz
Aranżacje Obraz
Aranżacje Obraz